Falco peregrinus - General Group
Recommended Open 989 Users
Ula
·
Wczoraj nasz zbiórka zaliczyła, tak jak nasze sokoły, lot nurkowy, tempo zawrotne. Mamy już tzw. większą połowę 4120 zł, czyli 50,2% od 48 osób. Bardzo dziękujemy! I nadal czekamy! Już tylko 49,8%.
https://pomagam.pl/9cfcgr
Ula
·
Dzieją się czary. Już jest 3968 zł. Rozrzut wpłat od 8 - 800 zł. Bardzo, bardzo dziękujemy!!!
Ula
·
Zbiórka dla Skawiny. Mamy już 3048 zł czyli 37,2%. Wpłaciły 42 osoby - średnia wpłata 72 zł. Dziękujemy i jeszcze prosimy!
Ula
·
„Przecież nie chodzi o to żeby kilka osób wpłaciło wielkie kwoty, tylko wiele osób wpłaciło mniejsze kwoty …siła tkwi w liczbie chętnych wsparcia tego projektu” – jak napisał wczoraj jur.
Na koncie zbiórki w Skawinie mamy już 2610 zł czyli 31,8%,, prawie jedna trzecią. Bardzo dziękujemy! I prosimy o małe kwoty!
Ula
·
Od godziny nie mogę dodać załączników na forum
·
Ula
·
Na koncie zbiórki na nadajniki dla sokołów w Skawinie mamy już 2410 zł. Bardzo dziękujemy! I prosimy o dalsze wpłaty. Bardzo prosimy.
https://pomagam.pl/9cfcgr
·
Dzień dobry! Wczoraj udało mi się poobserwować sokoły gniazdujące na latarni morskiej w Genui. Niestety krótko (między burzami) i z daleka (teren portowy, pod samą latarnię można dotrzeć od piątku do niedzieli). Latały dwa ptaki, jeden prawdopodobnie młody. Sokoły na latarni obecne są od wielu lat, ok. dekadę temu był tu nawet podgląd na żywo.
·
Witajcie. Sokoli Dzień w 'Warszawskim Dniu'. Gośćmi byli Jur i Cat.
Poranna rozmowa w pierwszych 20 minutach : https://warszawa.tvp.pl/33852168/warszawski-dzien
·
o sokołach (m.inn. Franek, Ster) https://www.youtube.com/watch?v=rIdv5KO7kUs&ab_channel=MagiaNatury , prędkość z pierwszych kilku sekund wprost niezauważalna dla ludzkiego oka
Ale mi się dzisiaj żółty ptaszorek trafił 😃 https://zapodaj.net/025a37111209e.jpg.html
·
Witajcie. Ja z taką ciekawą informacją- filmikiem. Ośrodek Rehabilitacji Ptaków i Koło Sokolnicze przy Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku prowadzi działalność już prawie 30 lat. W tym czasie wielu rocznikom młodych leśników wszczepiono zainteresowanie ptakami szponiastymi i chęć ich ochrony. Ośrodek cały czas tętni życiem i przyciąga rzesze zainteresowanych.
https://www.youtube.com/watch?v=fzb4MNzs-KQ
Falco peregrinus - Grupa Ogólna
Ta Grupa nie ma szczególnej formy ani szczególnego charakteru. Może do niej dołączyć kto zechce.

Obowiązuje tu podstawowa zasada - szanujemy siebie nawzajem.

Wszystko co w zgodzie z Regulaminem serwsiu www.peregrinus.pl pasuje do tej Grupy.

Jeśli nie udało Ci się zbudować kręgu "znajomych" to może forma takiej otwartej Grupy jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy...

Grupa otwarta

 Grupa otwarta oznacza, że wszyscy mogą zobaczyć tę Grupę i jej zawartość, a dołączyć do niej może każdy zarejestrowany Użytkownik naszego serwisu po zalogowaniu.
Dołączenie do Grupy umożliwia dodawanie wpisów w Aktywności tej grupy oraz dodawanie wpisów na Ścianie, dodawanie zdjęć i filmów (o ile opcje te są w tej grupie dostępne).

Użytkownik może oznaczyć Grupę jako  Obserwowaną - oznacza to, że wpisy i aktywności jej użytkowników będą prezentowane (dodatkowo) w menu Społeczność oraz mogą1) być pokazywane pod pozostałymi podglądami on-line.
Oznaczenie Grupy jako Obserwowanej wygasa automatycznie po upływie 12 miesięcy od chwili jej oznaczenia.


"Aktywność" - Zasady dodawania wpisów:
  • Tematyka wpisów ograniczona jest wyłącznie przez zasady opisane w Regulaminie.
  • Nie dodawaj tu wpisów prywatnych.
  • Uzupełnienia informacji we wpisie robimy poprzez dodanie komentarza pod nim lub (jeśli to jest możliwe) poprzez jego ponowną edycję.
    Staraj się nie dodawać kolejnych wpisów dotyczących tej samej kwestii. Swoje zdanie wyrażaj w komentarzu do wpisu lub poprzez odpowiedź do konkretnego komentarza.
  • Możesz ograniczyć dostęp do swoich wpisów tylko do znajomych.
  • Wpisy i komentarze z Aktywności po czasie ustalonym przez Administratora będą automatycznie usuwane.

Hashtagi

W celu łatwiejszego wyszukiwania i grupowania informacji z ulubionych lokalizacji i podglądów możesz uzupełniać swoje wpisy hashtagami.
Możesz stosować hashtagi z imionami lub numerami obrączek mieszkańców/rezydentów czy ich potomstwa np.: #wars · #sawa · #zmiennik · #0XY · etc.

Porada: Hashtagi rozpoczynamy znakiem # i muszą zakończyć się spacją : #hashtag .
Dla uproszczenia oraz zredukowania możliwości popełniania błędów, proponujemy pisać hashtagi małymi literami i bez polskich znaków.

Regulamin

Pamiętaj, że zawsze jesteś zobowiązany do zachowania zgodnego z Regulaminem.

Jeśli uznasz wpis lub komentarz innego Użytkownika za niezgodny z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu, możesz go zgłosić. Nie zgłaszaj wpisu lub komentarza tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego treścią i masz odmienne zdanie niż autor.
Wpisy i Komentarze zgłoszone przez Ciebie zostaną dodane do Twojej listy ukrytych aktywności/komentarzy.
Zgłoszenie wpisu/komentarza nie jest anonimowe.

Jeśli Twój wpis lub komentarz został oznaczony  - przyjrzyj mu się i ewentualnie zmodyfikuj lub usuń. Jeśli uważasz, że jest z nim wszystko w porządku, a zgłoszenie jest dla Ciebie krzywdzące - napisz do nas.

Wpisy niezgodne z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu mogą odpowiednio do ich treści zostać przesunięte do wpisów profilu ich autora lub zostać usunięte.


1)Jeśli w ustawieniach swojego profilu użytkownik w opcji "Wpisy pod podglądami WebCam" wybrał wartość "Domyślny".