Przeglądając FORUM musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że możesz natrafić na mało estetyczne lub drastyczne treści.
Z tego też powodu przeglądanie FORUM przez dzieci powinno odbywać się w obecności osoby dorosłej.
Z tego też powodu przeglądanie FORUM przez dzieci powinno odbywać się w obecności osoby dorosłej.
#324026
przez raktoja
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
przyroda
Mniej
Więcej
- Posty 11030
- Otrzymane podziękowania 150061
21 czerwca
Przed południem złapałam kogoś młodego (wydaje mi się, że była to dziewczyna) wyłaniającą się zza budki. Posiedziała blisko kamery i powróciła za budkę. Wyszła zza budki po kilku minutach, przeniosła się na trzepak i hop na daszek. Jeszcze przez kilka minut słychać było harmider na daszku.
Po południu kolejne młode wyszło zza budki. To chyba był chłopak. Posiedział chwilę na podeście, powrzeszczał, przeszedł na trzepak i poszybował za budkę.
Pół godziny później zobaczyłam Kaszuba buszującego po budce.
Po kilku minutach przeniósł się na trzepak. Odleciał stamtąd o 14:14.
Przed południem złapałam kogoś młodego (wydaje mi się, że była to dziewczyna) wyłaniającą się zza budki. Posiedziała blisko kamery i powróciła za budkę. Wyszła zza budki po kilku minutach, przeniosła się na trzepak i hop na daszek. Jeszcze przez kilka minut słychać było harmider na daszku.
Po południu kolejne młode wyszło zza budki. To chyba był chłopak. Posiedział chwilę na podeście, powrzeszczał, przeszedł na trzepak i poszybował za budkę.
Pół godziny później zobaczyłam Kaszuba buszującego po budce.
Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Po kilku minutach przeniósł się na trzepak. Odleciał stamtąd o 14:14.
Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Ten wpis zawiera zdjęcia lub obrazy.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby je zobaczyć.
Za ten wpis podziękowali
Lili
2026-06-21 20:02:45
awas
2026-06-22 14:43:47
Gawi
2026-06-21 13:46:33
anika
2026-06-21 15:51:39
Iwona65
2026-06-21 19:04:21
Baszka
2026-06-21 13:00:58
Kysza 09
2026-06-21 13:56:45
radan
2026-06-21 14:26:33
Fryckowa2008
2026-06-21 13:44:54
evanelina
2026-06-21 13:36:51
#324051
przez raktoja
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
przyroda
Mniej
Więcej
- Posty 11030
- Otrzymane podziękowania 150061
22 czerwca
Przed południem słyszałam dalekie wrzaski, a potem młode wylądowało z tyłu trzepaka. Siedziało długo - ok 40 min. i wskoczyło na daszek o 10:40.
Przed wieczorem w budce zameldował się Kaszub. Długo urzędował w niej. O 20:02 wskoczył na daszek.
Kwadrans później pojawiła się Agra. Zajrzała do budki, posiedziała w progu kilkadziesiąt minut. O 20:53 skierowała się za budkę i odleciała.
Minutę po odlocie mamy na rogu trzepaka wylądowało wrzeszczące młode - chyba dziewczyna. Kolejna minuta i fruu .
Któreś młode było jeszcze dwukrotnie na trzepaku. O 21:31 zrobiło się pusto.
Jest 23:12 a na trzepaku siedzi Agra - i jest cicho.
Przed południem słyszałam dalekie wrzaski, a potem młode wylądowało z tyłu trzepaka. Siedziało długo - ok 40 min. i wskoczyło na daszek o 10:40.
Przed wieczorem w budce zameldował się Kaszub. Długo urzędował w niej. O 20:02 wskoczył na daszek.
Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Kwadrans później pojawiła się Agra. Zajrzała do budki, posiedziała w progu kilkadziesiąt minut. O 20:53 skierowała się za budkę i odleciała.
Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Minutę po odlocie mamy na rogu trzepaka wylądowało wrzeszczące młode - chyba dziewczyna. Kolejna minuta i fruu .
Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Któreś młode było jeszcze dwukrotnie na trzepaku. O 21:31 zrobiło się pusto.
Jest 23:12 a na trzepaku siedzi Agra - i jest cicho.
Ten wpis zawiera zdjęcia lub obrazy.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby je zobaczyć.
Za ten wpis podziękowali
awas
2026-06-22 21:21:42
Gawi
2026-06-22 23:53:15
Moderatorzy: dziuniek, Ciuciek
Czas generowania strony: 0.344 s.




