Stowarzyszenie Na Rzecz Dzikich Zwierząt "Sokół" oraz |
|
|
Zarząd Pałacu Kultury i Nauki |
ogłaszają II konkurs na
Imię dla młodego sokoła wędrownego
urodzonego na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
ZAKOŃCZYLIŚMY GŁOSOWANIE NA IMIĘ DLA MŁODEGO SOKOŁA. ZWYCIĘZCĘ KONKURSU POZNAMY DOPIERO PO OBRĄCZKOWANIU MŁODEGO SOKOŁA, GDY BĘDZIEMY MOGLI ROZPOZNAĆ JEGO PŁEĆ.
Imiona pomagają nam zebrać:
Warszawskie sokoły z Pałacu Kultury i Nauki już prawie mają swoje imiona. Obecnie głosujemy na najciekawsze propozycje. W gnieździe pojawił się nowy lokator - pisklę sokoła wędrownego, które wykluło się na oczach setek internautów.
W związku z powyższym Zarząd Pałacu Kultury i Nauki oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzikich Zwierząt „Sokół” ogłaszają drugi konkurs, tym razem na imię pisklęcia sokoła wędrownego z 45 piętra. Zachęcamy do odwiedzania sokołów pod adresem www.peregrinus.pl. Na stronach Pałacu (www.pkin.pl) i Stowarzyszenia (www.peregrinus.pl) znajdują się linki do formularza konkursowego.
Warszawskie sokoły już ponad 10 lat mieszkają w Pałacu Kultury i Nauki. Czas najwyższy nadać im imiona. Konkurs ogłoszony przez Zarząd PKiN i Stowarzyszenie „Sokół” odbywa się we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz Warszawskim Ośrodkiem Telewizji Polskiej.
W pierwszym etapie (od 24 do 28 kwietnia) zbieramy propozycje imienia dla pisklęcia urodzonego na PKiN. By wziąć udział w Konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia imion, linki do niego znajdują się na stronach PKiN i Stowarzyszenia „Sokół”. Zapraszamy do udziału w zabawie wszystkich miłośników warszawskich sokołów i Warszawy. Za tydzień komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Partnerów Konkursu wybierze najciekawsze propozycje. Spośród nich miłośnicy sokołów wybiorą alternatywne imiona spośród których znajdzie się imię pisklęcia. Głosowanie odbywać się będzie od 30 kwietnia do 07 maja, na stronie Konkursu podamy link do ankiety.
Zwycięskie imiona przyniosą ich autorom nagrody. Zarząd Pałacu podaruje im piękne statuetki pałacowe, a także gadżety i broszury o Pałacu, Stowarzyszenie „Sokół” kubki z sokołem oraz komplet widokówek i naklejek, zaś Urząd Miasta St. Warszawy nagrody rzeczowe.
Organizatorzy Konkursu planują także nagrody pocieszenia dla tych, których propozycje zajmą zaszczytne drugie i trzecie miejsce.
Po zakończeniu obu konkursów zaprosimy autorów zwycięskich imion na uroczyste wręczenie nagród.
|
|
REGULAMIN
-
Organizatorem Konkursu są: Stowarzyszenie Na Rzecz Dzikich Zwierząt "Sokół" i Zarząd Pałacu Kultury i Nauki.
-
Organizatorzy powołują komisję konkursową złożoną z przedstawicieli organizatorów oraz patronów i partnerów konkursu
-
Konkurs odbywać się będzie etapami:
- I etap - 24-28 kwietnia br. - zgłaszanie propozycji na imiona poprzez formularz na stronie konkursu
- II etap - wybór najciekawszych propozycji przez komisję
- III etap - 30 kwietnia -07 maja br. - głosowanie na najciekawsze propozycje na stronie konkursu - Ze względu na niemożność ustalenia teraz płci, bedziemy wybierać jednocześnie imię dla samca i dla samicy. Podczas obrączkowania pisklęcia ustalimy jego płeć co wyłoni jednocześnie ostatecznego zwyciężcę.
- Przy zgłoszeniu zwycięskiego imienia przez kilka osób, laureatem będzie osoba, która jako pierwsza przesłała propozycję imienia
- Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi po zakończeniu głosowania
- Wręczenie nagród nastąpi podczas konferencji zorganizowanej przez organizatorów.
- Fundatorami nagród będą organizatorzy, partnerzy i patroni konkursu. Nagrody mogą ufundować również osoby prywatne lub firmy, które skontaktują się z organizatorami przed wręczeniem nagród