Pokaż:Wszystko
Pan Pustułek w domku 16:36😀
22 Wyświetlenia
22
18 Wyświetleń
18
(...) w odwiedzinach :)
6 Wyświetleń
6
niza
Kolega dalej siedzi :)
Pan Pustułek na progu😄
5 Wyświetleń
5
Mama i tata w budce około 7.30 😍
4 Wyświetlenia
4
Chyba będzie bójka... Czyżby obca samica🤨 a może awantura że swoją🤣
4 Wyświetlenia
4
Czyli zaloty :)
Misio779
Jeśli o tą sytuację chodzi to było klasyczne spotkanie samca i samiczki, zresztą nie pierwszy raz.
http://foto-hosting.pl/img/54/85/2c/54852c3e6c3c2eac23e8b4d9bee9df96149537b9.jpeg
podreptali dookoła siebie, podreptali, i tyle... Chyba że na zły moment trafiłem w zapisach :):):)
Tatuś odwiedził chałupę🤣
4 Wyświetlenia
4
Dwie pustułki w Wałbrzychu. Jedna na progu, druga na barierce podestu😃
4 Wyświetlenia
4
samczyk na podeście
3 Wyświetlenia
3
Misio779
O 7:16 była nawet trójka 😄.
Film i opis dałem na forum.
Pustułka porządki robi w środku 7:06
3 Wyświetlenia
3
Dwie pustułki obecne (17:42)
3 Wyświetlenia
3
Dwójeczka na progu 10:26
3 Wyświetlenia
3
Samiec z myszą na balkonie.
3 Wyświetlenia
3
10:38 Z rana siedzi jedno młode😁
3 Wyświetlenia
3
20:00 dwie pustułki na wizji
2 Wyświetlenia
2
Więcej