Pokaż:Wszystko
Rodzic na poręczy pilnuje a maluchy grzecznie razem w kącie śpią 🥰
73 Wyświetlenia
73
Iwona65
Albo samiczka czeka kiedy przestanie padać, żeby coś jeszcze upolować. W Słupsku leje dzisiaj prawie cały czas i trochę było słabo z dostawami jak na szóstkę głodomorów
Porozstawiały się po kontach dzieciaki 🙃
78 Wyświetleń
78
Karmienie, Knypek w pierwszym rzędzie 😂
67 Wyświetleń
67
Poważna walka o ostatni kęs 😂
59 Wyświetleń
59
Karmienie! Knypek pierwszy 😂
54 Wyświetlenia
54
powsinoga
Dokładka, chyba kret, Knypek Waleczny nadal pierwszy 😁
Karmienie maluszków, kiepsko widać, samica zasłania
50 Wyświetleń
50
Iwona65
I dobrze. Mniej nerwów
powsinoga
😂
Karmienie głodomorków 🥰
51 Wyświetleń
51
Hej, jestem nowy i mam pytanie- dlaczego to ciało ptaka tam leży i nie zostało zjedzone?
65 Wyświetleń
65
Iwona65
Bo pustułki nie mają na to apetytu. A to zostało po wycieczce Tercji z Redy w 11. 2024r.🙂
oczami.ptakow
To jest tak często zadawane pytanie, że chyba można je do przyszłej edycji FAQ włączyć.
Iwona65
😂
Karmienie, maluch dzielnie walczy! Mały wojownik 😊
49 Wyświetleń
49
Jaszczurka na podwieczorek. https://zapodaj.net/plik-CSfsKdahdG
64 Wyświetlenia
64
Co tam lezy na kracie? Nieżywa pustułka ?
raf
Dzień dobry.
Na forum filmik z karmienia FF anian76.
Ja tam widzę 6 dzióbków
51 Wyświetleń
51
Iwona65
Faktycznie już było 6, ale trudno to zobaczyć. Wstawiłam filmik z rannego karmienia , tam widać ciut lepiej, bo samiczka  nie zasłaniała sobą cały czas
Wgrał się po długim mieleniu filmik. Oceńcie czy są 2 czy 3 młode, bo naprawdę nie wiem. Filmik w temacie Słupska oczywiście
94 Wyświetlenia
94
Iwona65
Pytanie już nieaktualne
Ale i tak odpowiem 🙃 Widziałam dwa waciki i trzy 🥚🥰
Andzi78
Już 4 waciki 🥰
W Słupsku klucie u pustułek
77 Wyświetleń
77
Cześć, czyje szczątki leżą na tarasie?
37 Wyświetleń
37
O ile się nie mylę, kiedyś przylatywała tu sokolica Dzika. Upolowała 2. słonki; jedną zjadła, druga leżała kilka miesięcy w gnieździe nie ruszona. Podejrzewana też była Tercja, że w Słupsku ma spiżarnię. Te drugie szczątki nie wiem, do jakiego ptaka należą.
Iwona65
Obie to słonki  po odwiedzinach Tercji  3.11.2024 Przyleciała, zapolowała, jedną zjadła. Druga już pięknie zmumifikowana, nie była ruszona przez nią
No i znowu czegoś się dowiedziałam, dziękuję 😘
Co się dzieje w Słupsku ,leży jakieś biedactwo?
48 Wyświetleń
48
Misio779
Które biedactwo?
W środku pustułka jajka grzeje, a na kracie stary łup Tercji z listopada.
Więcej