Pokaż:Wszystko
W Słupsku sypie śnieg 😬
51 Wyświetleń
51
jur
jur
Witajcie kochani FF Kolorowo się zrobiło, jesień w pełni, oznacza to, że nadszedł czas na redagowanie naszego kalendarza 2026 
 Zachęcamy wszystkich FF, żeby wzięli udział i przysłali swoje propozycje. W szczególności tych co nigdy nie odważyli się wysłać swoich propozycji do kalendarza a mają dużo materiału. Szkoda, żeby Wasze emocje towarzyszące obserwacjom naszych sokołów zostały w folderze archiwum. A tak jest szansa, że praca znajdzie się w kalendarzu i będzie Was cieszyć przez cały miesiąc a może i cały rok bo kto powiedział, że kartki w kalendarzu trzeba przekręcać? 
 Pracami mogą być printscreeny z gniazd, własne zdjęcia sokołów lub rysunki, ważne, żeby był na nich sokół!Jeżeli mamy małe printscreeny można zrobić kolaż, to fajny pomysł, żeby zrobić ciekawą pracę i umieścić na niej wszystkie swoje ulubione ujęcia.Nie dajemy żadnych ograniczeń wymiarów bo wiem, że to niestety niektórych zniechęcało bo nie każdy ma program graficzny do obróbki, nie każdy też potrafi to zrobić. Jakoś sobie z tymi różnymi formatami poradzimy! Pamiętajcie, tworzymy unikatowy, kolekcjonerski kalendarz, taki nasz, dlatego nie wszystko musi być idealne, ten kalendarz ma mieć duszę FalcoFanów.
Dla FF, których prace wejdą do kalendarza ufundujemy drobną ale fajną nagrodę. Prace przesyłamy do 26.10.2025
na maila falcofani@gmail.com
ps: Zastrzegamy sobie prawo do drobnych modyfikacji prac, jak korekta jakości, przycięcie do odpowiedniego formatu. Inne „ większe” poprawki będziemy uzgadniać z autorem pracy. Prosimy nie nanosić na pracę swoich podpisów, sami podpiszemy prace Waszymi nickami z forum. Chcemy, żeby logowanie było jednolite, wyraźne i nie wyróżniało w jakiś specjalny sposób  żadnego z autorów.  Czekamy na Wasze prace! Redakcja
48 Wyświetleń
48
Slupskie gniazdo odwiedził dzisiaj rano kopciuszek :)
53 Wyświetlenia
53
para pustułek na wizji
57 Wyświetleń
57
Była para pustułek, została samiczka na poręczy podestu
52 Wyświetlenia
52
Bosy Sokół na daszku !
Czyżby Tercja?
63 Wyświetlenia
63
monikam54
To Iwona65 musi ocenić czy Dzika , najlepiej ją zna 🫣😃
a to nie może być Dzika czasem? Ona tylko na daszku je
na daszku leży pustułka, nie wiem czy żyje bo się nie rusza
53 Wyświetlenia
53
Iwona65
Słonka
😒
Pan pustułek schował nornicę na winklu podestu kamerki nr 2. Ciekawe kto teraz przyleci się posilić ?
76 Wyświetleń
76
Przysypiający strażnik gniazda 😂
90 Wyświetleń
90
Jeden je w środku, jeden na balustradzie i jeden plackiem na dachu.
90 Wyświetleń
90
Ale się spryciule schowały 😂
71 Wyświetleń
71
powsinoga
Brawo dla operatora kamery 🤗
raf
4 młode na wizji. 
3 w kam 1 i jedna w kam 2
61 Wyświetleń
61
Jest dobrobyt w gnieździe. Jedno je, reszty to nie rusza i jeszcze w kącie leży gryzoń. A i tak jak przyleci rodzic z jedzeniem, to rzucają się wszystkie do niego jak do mordu
69 Wyświetleń
69
Leżą jak ta słonkowa mumia, widać darcie dzioba męczące jest. https://zapodaj.net/plik-0LYkeccNmF
55 Wyświetleń
55
Czwórka krzykaczy w gnieździe 😄
48 Wyświetleń
48
Więcej