Pokaż:Wszystko
Dobrawa już czeka na absztyfikanta
60 Wyświetleń
60
Inspe
Żwirownia powstaje?
krzyś
Na dole trwają hałaśliwe roboty rozbiórkowe i Dobrawa odleciała 5 minut temu.
Samiczka wróciła, siedzi na progu
56 Wyświetleń
56
jolajola
godzinę później wciąż siedzi i wciąż wpatruje się w mgłę
Sokół w budce. Dobrawa wyszła na próg.
48 Wyświetleń
48
Terka
Odleciała w mgłę.
Dobrawa na progu
40 Wyświetleń
40
krzyś
Czeka na wczorajszego kawalera, nawet na śniadaniu jeszcze nie była.
48 Wyświetleń
48
Piękne przybliżenie Dobrawy.
47 Wyświetleń
47
Dobrawa na podeście.
41 Wyświetleń
41
Jest samiec, obrączkowany, niebieska obrączka
57 Wyświetleń
57
oczami.ptakow
Samiec nowy. Bo ma żółtą obrączkę ornitologiczną.
Yvone
To moze olśni go z budką i się tam zamelduje
Dobrawa ma przyjaciela, ona na podeście , on niżej na konstrukcji masztu, brawo tak trzymać.
55 Wyświetleń
55
krzyś
Kawaler robi dolem obloty
Mokra panca na spanie przyleciała 😇
52 Wyświetlenia
52
Samica właśnie na podest przyleciała
50 Wyświetleń
50
W Dobrej mgła. Nic nie widać
48 Wyświetleń
48
Kurcze, można byłoby już przestawić pierwsza kamerę na budkę, a nie na robienie monitoringu pod kominem...
57 Wyświetleń
57
nie mogę otworzyć gniazda w Dobrej widać 1/4 obrazu nieruchomo nie wiem gdzie jest problem
64 Wyświetlenia
64
Yvone
A korzystałeś z przelinkowania : na żółtym pasku  - tam jest link pod słowem "TUTAJ"   - pełny tekst : Jeśli nie widzisz podglądu kliknij tutaj.
tak korzystałam zadziałało wykreślenie s
Yvone
W sumie na kompie w pracy podgląd mi chodzi ( Win 10 ) ale w domu pod Win 11 mam kłopoty by podgląd otworzyć.
Amika
Podgląd w Dobrej mam bez zakłóceń. Niestety od 2 dni nikogo tam nie namierzyłam. Ostatni raz samca nocowała z 15/16-go lutego. 
Od tamtej pory cisza w eterze
elik
u mnie ok pod warunkiem, że na pasku adresu https wykasuję s
elik
widzę, że stawka wzrosła kam 1 pilnuje już dwie koparki 😉
bardzo dziękuję działa koparki też słyszę
Samiczka smacznie śpi w budce
41 Wyświetleń
41
Więcej