Pokaż:Wszystko
43 Wyświetlenia
43
O 17.25 Velio zszedł z jajek i odleciał, o 17.37 przyleciała samica i zaraz usiadła na jajkach.
48 Wyświetleń
48
16.33 - nie jestem pewna, czy to Velio cały czas wysiaduje już od dłuższego czasu?
45 Wyświetleń
45
Velio siedział od 5:35
59 Wyświetleń
59
Czyli na jajkach siedział Velio a jak Pani przyleciała z wojaży to od razu ją dopadł stęskniony. I teraz już dalej wysiadywanko
57 Wyświetleń
57
8:55 robienie nowego jajeczka chyba się odbywa ;)
50 Wyświetleń
50
I dzisiaj o 7:50 nadal jajeczka wysiadywane tylko nie zauważyłam przez kogo
50 Wyświetleń
50
W Poznaniu nadal 2 jajka.
58 Wyświetleń
58
23.50 samiczka śpi słodko na jajkach
44 Wyświetlenia
44
22.50 nasza dziewczyna znów przy jajkach, ale jeszcze się nie kładzie
37 Wyświetleń
37
22.26 samica wstaje z jajek, znów jakby ją coś niepokoiło na zewnątrz, wypatruje, nasłuchuje...
35 Wyświetleń
35
17.20 samica? na jajkach. Chyba się zmienili w międzyczasie
43 Wyświetlenia
43
A gdzie Maltanka?
44 Wyświetlenia
44
Maltanka zaginęła już jakiś czas temu.
14:39 znowu wysiadywane ale nie wiem który to
39 Wyświetleń
39
14:16 jajka się wietrzą. Ciekawe czy z tego pierwsze w ogóle coś będzie jeśli tak długo leżało nie wysiadywane...
39 Wyświetleń
39
Lili
👌🏻
Terka
Jeśli inkubacja sie nie zaczęła, jajka mogą leżeć długo. W USA był przypadek, że po zniesieniu dwóch jajek druga samica przyszła i wygoniła rezydentkę. Później zniosła swoje trzy i zaczęła inkubację. Wykuło się 5 piskląt.
Iwona65
A pamiętasz może po ilu dniach zniosła ta druga zanim zaczęła inkubacji?
Wieslawa42
więcej optymizmu, , będzie dobrze😆
Więcej