Pokaż:Wszystko
niestety nie wiem kiedy zniosła, ale już są 4 jaja
31 Wyświetleń
31
Może komuś uda się rano złapać zniesienie 4 jajka u pustułek. To chociaż w jednym gnieździe u rudych będą pełne dane. 2 jajko zniosła po 54h, trzecie po 53.5. To mniej więcej jutro ok. 5, 6 h o ile dobrze liczę :) Ostatnie zniosła o godz. 24.07. Ja niestety nie będę mogła
44 Wyświetlenia
44
5:30 pustułka śpi
Witajcie
Dziś weszłam na podgląd gniazda pustułek w Słupsku i tak się zastanawiam ... jakiego ptaka szczątki leżą na kracie ? 
Wszystko w porządku w tym gnieździe czy doszło do jakichś smutnych wydarzeń np. śmierć pustułki?
47 Wyświetleń
47
Lili
👌🏻👍🏻
Tam przed pustułkami przesiadywała młoda sokolica Zoya zeszłoroczna :) a i przelotem w zeszłym sezonie również były sokoły i zostaly po nich resztki ich obiadów
Juz dwa jajeczka 🥚🥚
56 Wyświetleń
56
jajko w Słupsku 🥰
63 Wyświetlenia
63
Lili
😘
o 13:02 zniosła pisałam niżej..
13:02 zniosła pustułka jajo w słupsku :)
52 Wyświetlenia
52
Iwona65
A gdzie jakiś zrzut? 😜
Lili
😘
Lili dorzucisz do wczoraj na forum? Tam jest tak cały czas z około południową przerwą   https://youtu.be/FihAzIMZhz4?is=BH6nK5H6N_tZ9h6T
75 Wyświetleń
75
Lili
MASZ, MASZ serce, skoro obserwujesz sokoły, to obserwuj również pustułki, bo to  śliczne i mądre ptaki...też  z rodziny sokołowatych. Ja kiedy wiele lat temu "znalazłam" stronę "Peregrinus" , to wstawiałam posty z obserwacji gniazd sokołów wędrownych,  ale  po pewnym czasie zorientowałam się, że FF omijają obserwacje gniazd pustułek, chociaż są założone tematy. Wstawiaj  chociaż  od czasu do czasu  filmy. Ja nie nagrywam filmów.
Lili
Wstawię, ale PROSZĘ wstawiaj także zrzuty... filmy😘
Iwona65
Nie mam serca. Ja baaaardzo je lubię, ale wędrowne mi się marzą. W Słupsku jest przynajmnie 6 stanowisk lęgowych pustułek, jadę do Słupska to mam leśną parę po drodze.Z każdym zniesionym jajkiem przez wędrownego w coraz silniejszą depresję wpadam 😉
Przepraszam, czy ktoś się opiekuje gniazdem w Słupsku? Bo tam na podeście leżą dwa truchła dużych ptaków - nie wiem jakich - ale wygląda to okropnie i pewnie odstrasza ewentualnych lokatorów.
96 Wyświetleń
96
jur
jur
Jest zupełnie odwrotnie, takie truchła zachęcają do zajęcia miejsca.
niza
Nie wchodzi się na kominy bez potrzeby. Samo wejście to szereg pozwoleń. Trzeba mieć na to odpowiednie uprawnienia. Sami pracownicy też każdego dnia nie wchodzą tak wysoko tylko w określonych sytuacjach. I nie, truchła zwierząt innym zwierzętom nie przeszkadzają,
Niektórzy narzekają, że nie mają gdzieś tam podglądów. Wczoraj nie miałam w 3 gniazdach chyba, później pojawiły się w dwóch z tą doklejką KRS . Ale Słupska nie mam dalej. Historia wyczyszczczona, ciasteczka usunięte, próba na różnych przeglądarkach, telefon zresetowany i dalej tabula rasa. Więc myślę, że na Słupsk moje I.P. jest zablokowane 😉
84 Wyświetlenia
84
raktoja
To w trosce o Twoje Iwona zdrowe nerwy 😉
Iwona65
Ach tak? A to działa odwrotnie
Daszka
No na to wygląda, doigrałaś się, u mnie wszystko hula🙃.
😆
Mogłaby ta głowa czajki już odpaść bo upiornie dynda jak breloczek 🫣
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
Dobra myśl, zatopić np. w żywicy i naturalistyczny brelok😉
Czy działa Wam Słupsk, Łódź?
74 Wyświetlenia
74
Gawi
A jak długo miałaś otwarte te podglądy???
Iwona65
Też to brałam pod uwagę, ale po nocy nie działały
Gawi
A czyścisz historię?
Iwona65
Już chyba wiem o co chodzi. Zadziała Łódź z wstawioną zajawką z KRSem
Antonówka
Działają. a w Słupsku czajka na daszku, prawie zdekapitowana 🫢
Iwona65
Ona tam wisi od czasu Zoyi. I śmieszy mnie trochę ta dyndającym na ścięgnie głowa
Antonówka
Dawno nie zaglądałam, to nawet nie wiedziałam 🫣
Antonówka
Nie mam żadnego podglądu w Słupsku,  białe pole.U Was też tak ?
43 Wyświetlenia
43
Gawi
Wyczyść historię przeglądania
powsinoga
Mam wszystkie kamerki, pan pustułek w gnieździe
Słupsk Pustułki rządzą
53 Wyświetlenia
53
Para pustułek w gnieździe
57 Wyświetleń
57
Słupsk pani Pustułkowa na barierce
54 Wyświetlenia
54
Więcej