Pokaż:Wszystko
samiec z łupem na kracie woła samicę po odbiór, lecz ona nie zainteresowana
26 Wyświetleń
26
U mnie nie działa podgląd z Dobrej pomimo klikania j.w. Dlaczego
30 Wyświetleń
30
U mnie też nie działa, po usunięciu "s" też nie, na różnych przeglądarkach też nie...
U mnie też nie działa, kiedyś jeszcze udało się na OPERA otworzyć ale już się nie da
spróbuj wpisać usunąć "s" z https, powinno odpalić
Teraz to już bardzo wyraźnie słychać, jak śpiewają, a samiczka dalej roluje
30 Wyświetleń
30
Tak ją obserwuję prawie 40 minut i mam wrażenie, że jest jedną z częściej i energiczniej rolujących samiczek. Bardzo chce pomóc dzieciakom wyjść.
30 Wyświetleń
30
Napisałam to znowu zastygła w jednej pozycji 😂
O jak samiczka twardo roluje jajuszka, z 5 min jestem na podglądzie, ona zrobiła maks 15 s przerwy między jednym rolowaniem a kolejnym. Słychać pisklaczka.
22 Wyświetlenia
22
Już znowu kuper w ruchu. Pisklaczka coraz lepiej słychać, jak jeszcze wcześniej się musiałam wsłuchiwać, tak teraz można go czasami głośno usłyszeć 😀
No jak napisałam, to sobie zrobiła przerwę 😂
Zmiana,  wróciła Dobrawa, jajka nadal całe.
59 Wyświetleń
59
Słychać pisklaczka z jajka
56 Wyświetleń
56
Ależ pięknie wschodzi słońce nad zamglonym horyzontem 🥰 
https://zapodaj.net/plik-Kqfs7fJlXB
70 Wyświetleń
70
Mam prośbę. Od początku jak obserwuję gniazda (czyli od historii Wrotki) niestety mi nie działał mi podgląd w Dobrej. Czy ktoś ma/miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?
48 Wyświetleń
48
buber
Z adresu https://peregrinus.pl/pl/dobra  usuwasz "s",  zostaje http://peregrinus.pl/pl/dobra i pod tym adresem podgląd powinien działać. Spróbuj na różnych przeglądarkach. U mnie działa na Firefox.
Niestety mi nie działa dalej, na różnych przeglądarkach było sprawdzane i dalej nic...
niza
Zgadza się, u mnie po usunięciu "s" działa również na Chromie.
Lili
👌🏻
Czy w Dobrej zmieniła się budka ale lokalizacja jest ta sama? Czy miejsce gniazda też zostało zmienione? Kto wie?
37 Wyświetleń
37
Inspe
Budka została zainstalowana na maszcie Emitel, w związku z wyburzeniem starej wieży. 
Znalazłam film z wyburzenia wieży, na której było stare gniazdo, też w budce.

https://youtu.be/MOrcg3mV6L0?is=JkoIE9ZLct1ry5sr
Dzięki. Nie mogłam załapać tych zmian.
kolorowadama3
Przeszukaj forum z zeszłego roku. Jesienią zdaje się była wyburzana stara wieża.
Bardzo dobra lokalizacja gniazda
44 Wyświetlenia
44
Czy kamery można trochę inaczej ustawić Słaba widoczność z kamery 3
62 Wyświetlenia
62
Samica już tak z jajkami odjechała że ledwo ja widać w kamerze z budki 🙃
69 Wyświetleń
69
Cóż tu się wydarzyło z cam1?
75 Wyświetleń
75
Amika
Czasem w dzień plac  budowy przed wieża pokazują i pewnie zapomnieli z powrotem na podest ustawić
Okej, rozumiem, dziękuję
Samiec siedzi teraz na jajkach
50 Wyświetleń
50
krzyś
Od 5 minut już ponownie Dobrawa
Więcej