Pokaż:Wszystko
Wanda dziś na opalaniu :) ładuje solarnie baterie :)
119 Wyświetleń
119
Czeka chyba też na Czajnika z jedzeniem 🤔
oj Czajnik Czajnik , takie badziewie? , jeden kęs dla Wandy, a kiwaczki ?
183 Wyświetlenia
183
Wanda nie mogła doprosić się o dostawę to chyba sama poleciała. A Czajnik gdzie?
196 Wyświetleń
196
doriska42
Tak też pomyślałam co on teraz zrobił. 😀
Na szczęście pojawił się chyba z sikoreczką.
Bożka
Tak, pokazał się i było karmienie.
Bożka
No właśnie, Czajnika nie widzę.
no właśnie
Wieslawa42
no, zawsze juz był .
DLaczego nie działają kamery w Lublinie?
194 Wyświetlenia
194
Raczej działają. U mnie wszystkie trzy i na komputerze i w telefonie.
Wieslawa42
u mnie jest podgląd, odswież wróci
Lublin, karmienie
179 Wyświetleń
179
Takie wspomnienie - Czart ze swoimi dziećmi, w ostatnich godzinach swojego życia, 26 kwietnia 2024, równo dwa lata temu  💔😢
https://zapodaj.net/plik-zKiRCs5T9n
192 Wyświetlenia
192
Ciekawe czy w tym roku też trafi się taki gałgan jak Borowy 😫
Jaki piękny Wrociowy syn... 😥
niza
Och Czart 💔 Dziękuję Ci Bożka za to wspomnienie. Pamiętam te emocje, tego się nie zapomni do końca życia 😢
Czy dobrze pamiętam,  że to był Twój chrzesniak Bożko?
Bożka
Tak Kysza, mój 💖
IzaEs
ech 😪 czekam na dobre wieści o jego córce Chmielowej 🥰
😥
Czajnik karmi , ale nic nie widać
152 Wyświetlenia
152
Wieslawa42
Wanda przejeła karmienia, a tak mu dobrze szło , ona zazdrosna czy co?
o nie naprawde karmi
albo udaje ze karmi😀
Wieslawa42
kam zew
Wandzia z jedzeniem przybyła.
159 Wyświetleń
159
Czajnik karmi " na pusto"
142 Wyświetlenia
142
Czajnik trenuje karmienie na sucho 🤣
130 Wyświetleń
130
Czajnik przyleciał na próg, pewnie chciał poleżec na maluchach, Wandzia nie jest skora do ustąpienia, szybko do karmienia przystąpiła sprawnie wszystkie oddarowane.
141 Wyświetleń
141
Ale karmienie to takie nieporadne
144 Wyświetlenia
144
Wieslawa42
oj tam oj tam , idzie jest coraz lepiej , kazdy dziubek dostaje swoja porcję
eevik
Bo to małe kiwaczki i ciężko trafić do takiego mikroskopijnego dziubka, jeszcze chwiejącego się wszystkie strony świata. Z każdym dniem będzie lepiej ☺️
IzaEs
nauczy się i Czajnik mam nadzieje też 🥰
Czajnik to chyba troszkę się boi, ale trzeba mu przyznać, że łowca z niego wyśmienity.
Jest czwarte
122 Wyświetlenia
122
Aaa wychodzi czwarty! Szkoda, że obie kamerki są jednej strony, widać tylko na tej. zewnętrznej.
147 Wyświetleń
147
138 Wyświetleń
138
Wieslawa42
niech się dobrze chowaja
Więcej