Pokaż:Wszystko
Młode same w budce 🤔😬
138 Wyświetleń
138
Odświeżenie strony w Lublinie i wszystko chodzi
125 Wyświetleń
125
Czajnik coś się odkuwa
132 Wyświetlenia
132
Czy tylko mi nie działa podgląd od wczoraj?
164 Wyświetlenia
164
Fryckowa2008
Mnie działa po odświeżeniu strony
daro40-40@o2.pl
Mi też nie działa podgląd z Lublina
Wanda ok 11.45 gniazdowego czasu odkryła, że w kamerce można się przeglądać. I tak stoi i podziwia się - jak to jest piękna😉
😆
154 Wyświetlenia
154
Drugie śniadanie na Wrotkowie.
124 Wyświetlenia
124
😢
146 Wyświetleń
146
Paweł Pe
😥
Fryckowa2008
😢
Lili
Dobrze, że dzisiaj chyba (?)  w całej Polsce spał deszcz, bo opadów nie było bardzo długo... 😪
A skądże, południowy wschód deszczu nie widział od dawna :/
Południowy zachód to samo 🙁
ewelin2212
😥
Bożka
😢
Donia
😪
19:24 Czajnik z dostawą, Wanda przejmuje i karmi.
158 Wyświetleń
158
Wieslawa42
i ponownie Czajnik dostarczył ptaszynę
18:46 Czajnik z małym ptaszkiem, wszedł do budki, małe piszczą, a on pod kamerką się schował... i mamy Wandzię. Rzut oka do budki szybka ocena działań Czajnika,  który szybko zmyka gdy Wandzia wkracza do środka.
129 Wyświetleń
129
W Lublinie przydałby sie jakiś podmuch, może te pióra by wywiało .😂
100 Wyświetleń
100
W Lublinie zawsze piór dostatek. Jak była Wrotka to przy obrączkowaniu  zabierali co najmniej jedną reklamówke
Fryckowa2008
Przydałoby się takie "tornado" jak na PKiN
Jest obiad, uff ...
110 Wyświetleń
110
Młode same , schowane przed słońcem 😊
141 Wyświetleń
141
Wanda karmi 6:30. Dzień dobry przy śniadaniu 😁
153 Wyświetlenia
153
19:48 Wanda przytargała kolację. Głodomory wcinają aż miło.😃
125 Wyświetleń
125
Kurcze młode juz długo same
156 Wyświetleń
156
Więcej