Pokaż:Wszystko
Werwa siedzi na kracie i się drze, zresztą dzisiaj prawie cały czas siedzi na kracie
70 Wyświetleń
70
Ona krzyczy na Rafika żeby żarcie przyniósł 😅
IzaEs
Werwa karmi głodomorki
Pani pustułka zniosła właśnie pierwsze jajko
70 Wyświetleń
70
dwa lata temu pustułki dały radę na G2, możne im się teraz uda...
Fryckowa2008
Oj niedobrze, może być powtórka z ubiegłego roku 🥺
Nela
Prawdopodobnie niestety będzie
elik
niestety, wcale mnie to nie cieszy, będą kłopoty, płacz i zgrzytanie zębów
Nela
Niestety,ale bardzo prawdopodobne. Tym bardziej, że ruch tam jest spory,2 samiczki i jeden samiec
Iwona65
Dokładnie. Wczoraj była kopulacja,  a na podeście przysiadła druga samica obok nich w akcji
Jest gdzieś info kiedy tu będą obrączki zakładać?
59 Wyświetleń
59
Pan pustułka chyba lekko kontuzjowany
56 Wyświetleń
56
Malutki w Orlenie połknął cieniutką łapkę
53 Wyświetlenia
53
Solidny obiad u Werwy, młode chyba pękną. https://zapodaj.net/plik-H2DVW2di2C
51 Wyświetleń
51
Karmienie. Najpierw karmił Rafik, potem przejęła Werwa. Wielkoludy się najadły, teraz Werwa karmi małego. Edit: mały nakarmiony pod korek, aż się sam odwrócił od Werwy.
52 Wyświetlenia
52
Drugie karmienie należało w większości do małego :) Duże były już nażarte, Werwa karmiła małego aż sam miał dość
..jakoś cieplej się na sercu człowiekowi robi , gdy czyta  taki wpis ..wieżowce wszędzie pierwsze...
Było karmienie, mały kompletnie nic nie zjadł :( Stał z tyłu i nie daje rady się przepchać przez sporo większe rodzeństwo
33 Wyświetlenia
33
Lili
🤔🤨
IzaEs
😭
Na G1 pustułkowy trójkąt 😅 Dwie samiczki, jeden samczyk
38 Wyświetleń
38
Werwa karmi
37 Wyświetleń
37
Karmienie. Obejrzałam jednak 🙈 Wszystkie pojadły, nawet najmniejszy się całkiem najadł
31 Wyświetleń
31
Inspe
Iwonka!!! Oglądnij mój film. Będziesz happier.
Iwona65
😂
Werwa z drugim śniadaniem, może tym razem mały coś dostanie.
39 Wyświetleń
39
Właśnie jest karmienie i powiem, że Werwa to super mamuśka, nie pozwala tym większym zjeść wszystkiego i karmi najmniejszego, wyrywając z dzioba pozostałym.
Inspe
Najmniejszy dostał najwięcej. Jadł, jadł, jadł i Werwa specjalnie go karmiła. Gdyby nie to, że drozd sie skończył, to jeszcze by jadł. On ma 6 dni dzisiaj. GRAFIKA NADAL NIE UZUPEŁNIONA?
Iwona65
Naprawdę się najadł? Oglądałam dwa karmienia z pierwszych jego dni i przestałam tam zaglądać, żeby doczekać takiego info
Inspe
Dostał tyle, że już nie mógł więcej.
Ja podobnie. Przestałam tam oglądać karmienia. Mały mocno odstaje od reszty a przecież jest między każdym po dzień różnicy. 3 starsze są podobnej wielkości, on maleńki. Jedynie z opisów filmów ewa lis2 wiem co nieco o karmieniach
Karmienie, najmłodszy jakoś próbuje się dopchać, ale jeszcze ma za mało argumentów...
41 Wyświetleń
41
53 Wyświetlenia
53
Pustułko spadaj stąd, bo zostaniesz obiadem dla wacików
33 Wyświetlenia
33
Więcej