Pokaż:Wszystko
Jest solidna kolacja
38 Wyświetleń
38
Amika
Najedzone do syta https://www.youtube.com/watch?v=2cXEaieEhls Pół godziny wcześniej coś niedużego zjadły
Amika
Po 20-tej była jeszcze dokładka z obgryzanych sucharów
Z braku laku i ... noga się nada https://www.youtube.com/watch?v=0jpPnta4FvE
32 Wyświetlenia
32
Dobrawa poluje ale z miernymi skutkami, samca nadal nie widać.
34 Wyświetlenia
34
IzaEs
Ale to jest filmik z 28.04.2026 🤔 jeden sokół w gnieździe a drugi lata
Amika
Faktycznie, nie zauważyłam. Dziękuję już poprawiam na forum
IzaEs
Ale jednak szkoda że nie jest aktualny bo to by znaczyło że samiec wrócił 😔
Amika
Krzysiu, wrzuciłam bez pytania Twój film na forum. Mam nadzieję, ze nie masz nic przeciwko temu EDIT: usunęłam, bo to nie dzisiejszy
IzaEs
😢
Nie wiem jak skoro świt było z jedzeniem, ale podejrzewam, że tylko wczorajsze resztki dostały. Jedyny solidny ;posiłek był dopiero o 16:35 Potem już nic i głodne poszły spać. Oby jutrzejszy dzień był hojniejszy. Uzupełniłam wpisy na Forum, dla zapracowanych film, uprzedzam, że długi https://www.youtube.com/watch?v=fNYurx8kTeU
46 Wyświetleń
46
80 Wyświetleń
80
Amika
79 Wyświetleń
79
Iwona65
I co z tego? Wracam z forum a tam nic na ten temat 😥
Dobra: 
samce 2NX, 3NX, 5NX
samica 4NX
76 Wyświetleń
76
IzaEs
Super 🥰 dziękujemy 😍
63 Wyświetlenia
63
Obrączkowanie w Dobrej się zaczyna
61 Wyświetleń
61
Taka pierdoła, ale w tym gnieździe od 2 lat młode i samiec rezydent nie mają oficjalnych imion (samica od roku), ciekawe czy coś się ruszy w tym kierunku
68 Wyświetleń
68
Dobra - odbędzie się chwilowa kradzież młodzieży za ok 40 min ;)
72 Wyświetlenia
72
monikam54
Super 😊
Pojawił się samczyk! Więc jest ! Uff🙂
56 Wyświetleń
56
Podobno samczyk nie pokazuje się od dawna ? Ktoś go widział ostatnio ?
60 Wyświetleń
60
IzaEs
No nie... następny... 😪
W Dobrej małe śpiochy, nawet hałas im nie przeszkadza. Rodziców na razie nie widać.
42 Wyświetlenia
42
Patrząc na aktualne karmienie (mizerne) to raczej ten najmniejszy (z tyłu) nie ma szans.
41 Wyświetleń
41
Więcej