Pokaż:Wszystko
Przed chwilką młode w budce coś próbowały skubać, ale śniadanie ożyło i wyfrunęło z budki😆. Nie wiem, czy to rodzic przyniósł jeszcze żywego ptaszka, pewnie tak. Nawet nie zdążyłam zobaczyć, kto to wygrał z przeznaczeniem, ale jakiś wróblowaty. Ktoś widział? Nagrał?
49 Wyświetleń
49
Fryckowa2008
🤣
😂
58basik
Filmik z tego zdarzenia jest na forum. https://youtu.be/Wk6BbrolUOk
IzaEs
tak wieje, że zaraz 5MA zwieje 🤪
IzaEs
jest Draka z jedzeniem, łup przejęty i do budki
Daszka
Tym razem bez atrakcji, ale pierwszą lekcję polowania mają za sobą. Dowiedziały się, że zwinne i szybkie to żarełko😅.
Kwidzyńskie chłopaki tak już biorą wiatr w skrzydła, że za chwilkę któryś odleci. Przed chwilą 5 a teraz 6 szaleje na kracie😀
44 Wyświetlenia
44
IzaEs
Fiber z jedzeniem
buber
Teraz Draka.
Trzech tenorów w promieniach zachodzącego słońca na progu budki. 😉
42 Wyświetlenia
42
tymczasem w Kwidzynie..https://zapodaj.net/plik-iEwNOuiyEX
39 Wyświetleń
39
młode mają do dyspozycji opierzoną zdobycz
37 Wyświetleń
37
4MA machał skrzydełkami i machał, aż na kracie się znalazł. https://zapodaj.net/plik-cwuhoCdNwC
38 Wyświetleń
38
W Kwidzyniu konkurs na imiona będzie? czy z plecaczkami będą bezimienni?
36 Wyświetleń
36
W,Kwidzynie patronem gniazda  jest Orange i to oni zazwyczaj nadają imiona
6Ma na kracie
50 Wyświetleń
50
41 Wyświetleń
41
Dwa "plecaczki" na progu.
38 Wyświetleń
38
Kwidzyn - kolacja, głodomorki wcinają, aż miło 😄
42 Wyświetlenia
42
6MA próg zdobyty 🥰
53 Wyświetlenia
53
Ależ te kwidzyńskie chłopaki już rozbrykane😀. Fajnie się ogląda ich kombinacje🙂.
45 Wyświetleń
45
Monitoring już działa x3 😂
42 Wyświetlenia
42
Kamuflaż (niemal) doskonały
https://zapodaj.net/plik-lMRNalI5kG
41 Wyświetleń
41
Więcej