Pokaż:Wszystko
Na G2 został nam już jeden sokół? Czy ktoś ma film z odlotu? Kto odleciał?
65 Wyświetleń
65
Jeden chyba siedzi w martwym punkcie
Dan21
Ujawnił się, są 2
Dan21
Powinny być 2, chociaż Oktanka mocno się przymierzała rano do lotu
No i się zaczęło, Rafik i Werwa na G1 u pustułek 😢
71 Wyświetleń
71
Czy dobrze widzę, że u sokołów leży pióro pustułki?
Wiem,  ze to prawo natury - wygrywa silniejszy, ale ta sytuacja jest sprowokowana przez człowieka. To człowiek założył w bliskiej odległości dwa doskonałe miejsca do gniazdowania. Nie sądzę by w przyszłym roku było inaczej. Czy do drugiego gniazda muszą wprowadzić się sokoły i ma dojść pomiędzy nimi to śmiertelnych walk, żeby ktoś w końcu podjął decyzje by jedno z gniazd zlikwidować ?
Dan21
Założył bo był raroróg. A teraz możemy dzięki temu dowiedzieć się więcej z obserwacji. To chyba o to chodzi w obserwacji. Jak zlikwidują gniazdo i kamery to sytuacja się nie zmieni i tak wygląda natura.
Dla odmiany w tym roku ptasia aborcja
YUN000yun
Czy ktoś ma filmy i zdjęcia?
Nela
Pani pustułka dość szybko wróciła na jajka, niestety naloty pewnie będą się powtarzać a klucie już niedługo 😢
tarodo
chyba nie chce patrzeć na to co tam będzie
tarodo
mam nadzieje że pustułki uciekły
Dan21
Uciekły. Nalot był akurat wtedy kiedy samczyk przyniósł jaszczurkę. Więc ona odleciała z jedzeniem a później samczyk już przegoniony przez Werwę.
Nela
Nie widziałam niestety, zastałam tam już tylko Rafika i Werwę, też mam nadzieję że uciekły
Dwójka śpi plackiem w budce a Werwa czuwa na kracie
72 Wyświetlenia
72
Rafik karmi pozostałą dwójkę :)
69 Wyświetleń
69
Diesel bierze prysznic na kracie :)
71 Wyświetleń
71
Dzień dobry FF. W Płocku dwa zostały. Oktanka i Diesel. Kiedy dwójka odleciała, może ktoś widział?
62 Wyświetlenia
62
IzaEs
Super odlot pięknego Turbo 😍🥰
ach przegapiłam
Turbo poleciał, Flara skoczyła na wysięgnik
Cała czwóreczka śpi w budce a Werwa czuwa na kracie 🥰 jeszcze w komplecie 😍
57 Wyświetleń
57
Płock czwóreczka na podeście , piękny widok
63 Wyświetlenia
63
Efa
Efa
Jedzenie wjechało do gniazda
46 Wyświetleń
46
Efa
Efa
A na kracie czekała Flara i Turbo😁
Diesel siedzi na progu i drze dzioba okrutnie.
38 Wyświetleń
38
Fryckowa2008
no tak.. nie uzyskał uwagi, strzelił focha i wszedł do gniazda
Uwielbiam patrzeć na nie jak przesiadują na kracie. kręcą tymi główkami i drą dzioba bo widzą coś czego my nie widzimy :D 
Wielka szkoda że w Głogowie nie ma takiego podglądu....
46 Wyświetleń
46
Może tylko ja to widzę, ale wydaje mi się że Flara jest bardzo podobna do Werwy. Co na nią spojrzę to widzę niemal kopię matki 😅
48 Wyświetleń
48
dwa sokoły na podeście w Orlenie
44 Wyświetlenia
44
Rafik przynosi, Werwa dzieli. https://zapodaj.net/plik-ZEud7PdIuy
52 Wyświetlenia
52
Rafik karmi w progu 😁
43 Wyświetlenia
43
buber
Nawet zrzutu nie zdążyłam zrobić, tak szybko zwiał.
I już mu zabrały 😅
Więcej