Pokaż:Wszystko
12.05, chyba przed chwilę któreś młode wyleciało? Veolius? O 11.57 widziałam jeszcze trzy, teraz są dwa
39 Wyświetleń
39
Też widzę dwa. Trochę się denerwuję. Czy przeżył pierwszy lot. Czekam na dobre wiadomości.
A dlaczego miałby nie przeżyć? Był gotowy do lotu, nie ma co się martwić:)
pada deszcz, młode zachwycone
34 Wyświetlenia
34
Młodzież śpi w progu a matka w kącie budki
30 Wyświetleń
30
Poznańska trójka  mlodych  przy budce ..
40 Wyświetleń
40
Cała trójka na chacie
33 Wyświetlenia
33
Velcia przyleciala do gniazda na noc i chyba mocno głodna jest, bo wyjada jakieś resztki z podłogi
37 Wyświetleń
37
Jak zwykle sprząta po dzieciakach:)
Vela patrzy jak deszcz pada a rodzenstwo w kącie dziubki sobie daje 🥰
35 Wyświetleń
35
Cała trójka w budce
29 Wyświetleń
29
Ok. 14.20 czasu faktycznego Veolius zdobył barierkę! Wrzucę filmik na Forum, zawał murowany😆
37 Wyświetleń
37
Ok. 14.18 (czas rzeczywisty) - pierwsze bardzo ostrożne wyjście na kratę Veoliusa:)
33 Wyświetlenia
33
3 placki śpią w budce z Velcią
33 Wyświetlenia
33
O 13.55 Vela wyszła na kratę, a nawet jedną nogą poza barierkę! Samego momentu wyjścia nie było widać, bo oczywiście transmisja się przerwała... Wróciła do budki po około 3 minutach😀. Zdaje się, że to pierwsze wyjście poza budkę?
36 Wyświetleń
36
Te czapeczki z puchu są mega 😅
38 Wyświetleń
38
Młodzież śpi w budce pod czujnym okiem matki
36 Wyświetleń
36
I już wiadomo, dlaczego nie było podglądu.  Ktoś w międzyczasie podmienił pisklęta na jakieś trzy młode sokoły ;)
58 Wyświetleń
58
Więcej