Pokaż:Wszystko
Pałacowe to chyba obydwa poleciały.
105 Wyświetleń
105
Żeranskie chyba dziś na dachu będą spały 😇
103 Wyświetlenia
103
Maluszki  odkryte, można podziwiać jak już urosły 🤩 Kawęczyn
142 Wyświetlenia
142
PKiN,  młodzież z imionami .
135 Wyświetleń
135
.to teraz tylko hrabina pozostała bezimienna 🤔 😉
Szkoda że na Żeraniu tak mało widać daszek i nie wiemy czy jest tylko jeden czy więcej młodych u góry bo budka pusta .Na daszku dziewczyna  6NU
128 Wyświetleń
128
Efa
Efa
Hrabia był przez chwilę na barierce. Pociokał.. a 2MC i tak siedzi w rynnie w kam2😀
113 Wyświetleń
113
będzie jedzone, Kawęczyn
101 Wyświetleń
101
Efa
Efa
Pałac. Samica wróciła. Zobaczyła podziobany obiad i zajęła się przygotowaniem w budce.. młody po lewej na białej rurze
84 Wyświetlenia
84
Efa
Efa
Zaszalał po daszku, tylko zjazd było słychać. Obecnie w kam2 w rynnie. Matkę tak ten hałas zainteresował, że przestała pióra skubać
Efa
Efa
Ledwie go widać pod różową belką
Efa
Efa
Samica skorzysta i sama się posili.
Efa
Efa
Pałac. Dostaaaawa. Kto chce ten je. 2MC zajada.
71 Wyświetleń
71
Efa
Efa
1 MC gdzieś poleciał, a tu porcja dla czterech😉
Efa
Efa
Matka coś pogadała pod nosem i poleciała go szukać
Na Żeraniu 6NU na daszku, a 4NU rozpracowuje jakieś resztki na podeście
62 Wyświetlenia
62
już oba placki na daszku wylegują się w słońcu
73 Wyświetlenia
73
Skuteczne ćwioczenia 

https://youtu.be/-MstaBroP-4
70 Wyświetleń
70
jur
jur
Pałacowe szaleją
103 Wyświetlenia
103
Na Żeraniu 4NU rozrabia na dachu, drugie młode obok się wyleguje.
102 Wyświetlenia
102
Efa
Efa
Pałac. Proszę o oddalenie kam1
89 Wyświetleń
89
Więcej