Pokaż:Wszystko
jur
jur
Informacja dla uczestników Zlotu - ulica E. Plater od strony PKiN jest zamknięta dla ruchu.
96 Wyświetleń
96
PKiN ktoś już czeka na swoich fanów 😃
88 Wyświetleń
88
jur
jur
To ja i Zuzu 😀
Efa
Efa
Ktoś był na lampie w Pałacu i się zorientował, że jeszcze 11 godzin do Zlotu, więc poleciał😉
😆
94 Wyświetlenia
94
Efa
Efa
Fortuna na daszku
77 Wyświetleń
77
Czy czegoś nie dopatrzyłem i nie wiem, czy mamuśka z PKiN jeszcze nie była chrzczona?
75 Wyświetleń
75
..mamuśka narazie bezimienna .. imię dla niej mam na podorędziu,  gdyby Konkurs niespodziewanie wskoczył 😉
no i jeszcze brakuje imion dla nowych gachów Tajgi, Zoe i Luny
Iwona65
No to powodzenia
Żerań,  zastałam Fortunę na daszku i drugiego młodego na poręczy..( czyli Fortuna sobie radzi )
90 Wyświetleń
90
Oliwia
Ukończyła u mnie kurs lotniczy :-)
Zdolniacha z niej , wszystko w " lot pojęła  " 🥰
Oliwia
..o jejciu ,  jest wspaniała 😘
Żerań, dwa młode na wizji
78 Wyświetleń
78
Dzień dobry! Kawęczyn  - karmienie 😍
76 Wyświetleń
76
Kawęczyn, posiłek
94 Wyświetlenia
94
jur
jur
Aż miło popatrzeć.
Ale pięknie opiórkowana kolacja na Kawęczynie 😇
90 Wyświetleń
90
Przyglądam się chłopakom z Konstancina i Leszy ma jakieś dwie łysiny na głowie. Myślałam na początku, że tak mu się pióra układają, ale nie wygląda mi na to. I tak się zastanawiam, bo bardzo zawzięcie poświęca się pielęgnacji piór, czy to jakieś pasożyty?
90 Wyświetleń
90
Iwona65
Okazuje się,  że mam kilka nagranych plików z nimi. Jutro obejrzymy
Iwona65
A może jakiś zrzut, żeby to obejrzeć? Bo nie zawsze uda się trafić na nie
Daszka
I jeszcze z prawej strony https://zapodaj.net/plik-NdGaESOtAI
Daszka
Mam takie. Na zrzutach wygląda to trochę na takie ułożenie piór, ale przyglądałam się długo temu i moim zdaniem to są braki w upierzeniu. https://zapodaj.net/plik-V8cYUwfus1
Iwona65
Chociaż, w powiększeniu to drugie to takie podejrzane rzeczywiście
Iwona65
A mnie się wydaje, że to rzeczywiście takie ułożenie piór, ale wynikające z tego, że były mokre. Deszcz tam wtedy padał
Daszka
No właśnie nie wyglądało wtedy na deszcz, i chłopaki wyglądali na suchych. Ale może kamerki przekłamały...
Iwona65
Na kamerkach prawie nigdy nie widać drobnego deszczu. Jakiś cud. Ale na tym to co złapałam, bo przecież Kwidzynia i Konstancina prawie nie mogę oglądać, widać mniej niż na Twoich zrzutach
https://youtu.be/1MBBDVhfL-w?is=aAXC3sXD_gCJyD7z
Oliwia
Ale pod skrzydłem coś też ma łysiny dużo
Iwona65
Ale gdzie pod skrzydłami? Wewnętrzna strona czy tylko pod pachami?
Oliwia
Po obu stronach pachy
tarodo
może jak po tych  krzakach się szwendał to sobie gdzieś wyrwał
Oliwia
Albo zakola
😆
Daszka
😅
Znów Żar i Leszy na kracie 💪
79 Wyświetleń
79
Pałac, kam1 - młody przyleciał (trochę schowany)
78 Wyświetleń
78
Siekierki młody spi na kracie
74 Wyświetlenia
74
Kanela
A teraz jakiś śpi w budce, nie wiem czy to ten sam :)
Konstancin - Gassek z Leszym na kracie
76 Wyświetleń
76
Więcej