Pokaż:Wszystko
Samiec pustułki na podeście
36 Wyświetleń
36
pan pustułek na poręczy
63 Wyświetlenia
63
pan pustułek na poręczy
65 Wyświetleń
65
W Wałbrzychu delikatna tęcza, może coś zwiastuje? 😉 https://zapodaj.net/plik-VaNdiyeVRL
68 Wyświetleń
68
Iwona65
👍
Czy w ostatnim czasie pojawił się jakiś sokół w Wałbrzychu?
62 Wyświetlenia
62
Misio779
Od kwietnia 2024 odkąd obserwuję to pustułki miały lęg.
Niestety , .nie .......
Dziś 4 grudnia ..data jak każda inna...ale dokładnie rok temu Baron ostatni raz odleciał z  wałbrzyskiego podestu ( wpis Elik na Forum) I od tej pory słuch o sokolach zaginął....myli się jednak ten,  kto myśli,  że to już koniec wałbrzyskiej przygody z sokołami...pewnego dnia one się znów pojawią 🙃  Często tu czytałam,  że FF cierpliwy i twardy musi być!!!  Cierpliwa jestem , twarda może nie do końca , (  chociaż jest postęp )        Do  FF z W - cha --  i dla nas zaświeci w końcu słońce 🤩😊
69 Wyświetleń
69
IzaEs
Ale póki co dzisiaj zasypało Wałbrzych i kamerki 😮😮😮🥶
niza
Oby tak było. Każdego dnia chociaż na chwilę zaglądam w nadziei, że może to dziś, może tym razem włączę podgląd i zastanę jakiegoś nowego sokoła przy kamerach. Nie jestem wprawdzie z Wałbrzycha ale mam najbliżej jeżeli chodzi o gniazda. W mojej miejscowości też jest całkiem fajny, duży komin i też każdego dnia na niego spoglądam, że może kiedyś się doczekam, ale to już byłby w ogóle kosmos dla mnie. W ogóle mam wrażenie, że sokoły Dolnego Śląska to za bardzo nie lubią. Nawet patrząc na telemetrie różnych sokołów to widać, że ten region jakoś omijają szerokim łukiem. Ale masz rację, trzeba być cierpliwym, trzeba się tego nauczyć. Oby to słońce w końcu zaświeciło 🙂
IzaEs
Zaświeci jestem tego pewna😇😇😇 i będzie piękna para do podglądania 🥰🥰🥰
Iwona65
Oczywiście, że zaświeci w Wałbrzychu. Tak jak  w gnieździe gdzieś tam na północy Polski.... 😉
Zaświeci,  zaświeci 🤩i na północy i na południu...
Samczyk pustułki na kracie
68 Wyświetleń
68
samczyk na wizji
73 Wyświetlenia
73
elik
jest parka
Pustułka na podeście
69 Wyświetleń
69
ciekawe skąd się wzięło to całkiem spore pióro w budce ?
64 Wyświetlenia
64
parka na wizji
92 Wyświetlenia
92
Pustułkowa samiczka ciągle w domku przebywa (już w nocy ) -może pogoda jej nie odpowiada , a może coś , o czym nie wiemy .
77 Wyświetleń
77
grzegorz611
Siedzi bo deszcz leje od 4 dni, na polowanie nie poleci. Mogła by do biedry polecieć po kurczaki, brak chyba kasy 😜
IzaEs
Jakoś tak dziwnie siedzi w tym kącie 🤔
13:06 Pustułka siedzi w domku co ciekawe od wczoraj od około godziny 20😀
66 Wyświetleń
66
Para pustułek na kracie 7:05 😃
56 Wyświetleń
56
Parka na podeście (samicy prawie nie widać, bo zlewa się ze ścianą🤣)
41 Wyświetleń
41
Więcej