Pokaż:Wszystko
Na wizji trzy pustułki, jedna w środku (samiec), druga na kracie (samica z obrączką) a trzecia w locie (nie widzę czy samiec czy samica)
49 Wyświetleń
49
Misio779
O 7:15 zalężanie było, ale to nie była ta zaobrączkowana samica. Później pojawiła się ponownie kilka minut po tym, jak ta zaobrączkowana ze zdjęcia nizy poleciała.

https://zapodaj.net/plik-7eR9w1KYJu
Misio779
i znów zalężanie było
https://zapodaj.net/plik-rn4U7Z0nnQ
niza
Samica ma jedną obrączkę https://zapodaj.net/plik-ctDoZTpaaW
Iwona65
Trzeba próbować odczytać
niza
Parka pustułek na wizji
38 Wyświetleń
38
OlaOlszowska
raf
Para w gnieździe
48 Wyświetleń
48
Akurat widziałam odlot pustułki.
50 Wyświetleń
50
Pustułka, jak dobrze widzę, samica.
54 Wyświetlenia
54
niza
Ponownie obecna samica.
Pustułka na podeście( samiczka)
https://youtu.be/xWIcSkRnMfU?si=sONsJyDzZLDAgLIO
55 Wyświetleń
55
Pustułka na wizji, samica.
57 Wyświetleń
57
Samiec w środku od 8:04 😀
45 Wyświetleń
45
Pustułka na kracie
61 Wyświetleń
61
No i momenty były 😜 https://zapodaj.net/plik-0JTXZCOv6N
55 Wyświetleń
55
Elik witaj, jak możesz to wstaw na forum obrączkowaną.
54 Wyświetlenia
54
elik
wstawiłam
44 Wyświetlenia
44
elik
to chyba pierwszy taki przypadek na podglądach
grzegorz611
Ciekawe skąd jest.
Amika
Może to ze Skawiny
Pustułka na kracie ...
39 Wyświetleń
39
Teraz samica pustułki pilnuje gniazda
41 Wyświetleń
41
Zastałam samca pustułki na kracie.
39 Wyświetleń
39
Więcej