Pokaż:Wszystko
Nie mam podglądu w Dobrej. Gdzie jest?
26 Wyświetleń
26
Terka
http://peregrinus.pl/pl/dobra  trzeba wykasować "s" z https kliknąć enter i będzie podgląd
Samiec na podeście
33 Wyświetlenia
33
Dobrawa na progu nocuje
36 Wyświetleń
36
Na jakiej przeglądarce macie podgląd ? U mnie nie działa od miesięcy
47 Wyświetleń
47
Misio779
Tu są moje dwa filmiki z obsługi 
https://youtu.be/4RHH3mulY1Y
https://youtu.be/qYqhnI79bxU
ireek
wpisz adres bez certyfikatu czyli http://peregrinus.pl/pl/dobra
buber
Na firefox.
W Dobrej samiec.
49 Wyświetleń
49
Terka
Samiczka smacznie śpi z głową w piórach
36 Wyświetleń
36
Dobra. Sokół w progu.
38 Wyświetleń
38
sokół w gnieździe, męczy go wyplówka
35 Wyświetleń
35
Samiec coraz częściej w budce. https://zapodaj.net/plik-Pz7GcUaeRS
33 Wyświetlenia
33
9DH zapoznał się z gniazdem, nawet dołkował i wołał Dobrawę. Teraz jest na daszku, to samiec 9DH
48 Wyświetleń
48
Na żywo odczytałam litery DH, cyfry nie, ale obrączka ornitologiczna jest ciemna zielona i samiec ma charakterystyczne kreski przy obu oczach
https://zapodaj.net/plik-bscHot7wfJ
monikam54
Widziałaś obrączki? To na pewno był on? Były spekulacje że to jakiś inny samiec więc fajnie że się potwierdza że to rezydent.
oczami.ptakow
Bo ten co się kilka dni temu pokazał na pewno był inny. 9DH miał zieloną obrączkę ornitologiczną, a ten co był miał żółtą. Ale może 9DH wrócił.
była samica z łupem
teraz ona na daszku
nie ma śniadania bo samiec z nim odleciał, to wyglądało jakby jemu specjalnie przyniosła
Dobrawa siedzi w progu gniazda.
41 Wyświetleń
41
Dobrawa prze chwilą już była, ale poleciała przytargać partnera😀
37 Wyświetleń
37
jur
jur
Od kiedy samica w Dobrej ma imię ? Kto i kiedy ogłaszał konkurs ? Z tego co wiem to tam Emitel bez konkursu nadaje imiona. Czy coś mnie ominęło ?
76 Wyświetleń
76
Mimi
Wczoraj była rocznica, gdy Dobrawa została rezydentką.
krzyś
Emitel tak bardzo interesuje się nadawaniem imion dla sokołów, że zeszłoroczny samiec 9DH do dnia dzisiejszego nie ma imienia. Samica prosiła się o w tym kontekście o większe zainteresowanie w tym temacie i chętnie jej w tym pomogłem. Do czasu, gdy Emitel nie zdecyduje się na nadanie samiczce "swojego"imienia, to tymczasowo będzie to Dobrawa. A myślę, że jest to bardzo dobre nadanie dla tego miejsca i ma duże szanse na zaakceptowanie przez decydentów z Emitela.
niza
To tak samo jak w Lublinie sokolica nagle została Wandą. Po prostu samo wyszło.
Gawi
Samowolka
Dobrawa nocuje.
67 Wyświetleń
67
Jest ponownie i panienka spogląda z okienka.
65 Wyświetleń
65
Więcej