Pokaż:Wszystko
Karmirnie
57 Wyświetleń
57
Poznań karmienie
54 Wyświetlenia
54
Po śniadaniu młode zaczęły wędrówki po gnieździe 😊
47 Wyświetleń
47
Karminie trojaczków
43 Wyświetlenia
43
https://zapodaj.net/plik-zliJ9CgVaJ
Ustawiły się pyry w rządeczku, a matka nie za bardzo wie, co z tymi indorami począć 😂
49 Wyświetleń
49
62 Wyświetlenia
62
lusia12
Konkursy powinny być organizowane tylko tutaj
Gawi
kto płaci za transmisję  ten rządzi, chyba że umowa między stronami mówi inaczej
lusia12
Może tak, ale błagam „Szczun” jako propozycja? Mi to się z moczem kojarzy..
muriel
To słowo z gwary poznańskiej, więc jest to propozycja jak najbardziej na miejscu ;)
Nie zmienia to faktu, że brzmi koszmarnie i tak samo się kojarzy ;)
Gawi
Nie ma obowiązku używania imion, jeżeli są obrączki
jur
jur
Biorę udział tylko w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie, co nie zmienia faktu że będzie konflikt.
7:50 było jedzone. Młody już sam skubał mięsko nawet. Duże już te nasze kluski 😊
39 Wyświetleń
39
W Poznaniu już drugie śniadanie, pierwsze było jeszcze przed szóstą.
59 Wyświetleń
59
Mamusia ładnie karmi swoje maluszki.
45 Wyświetleń
45
Velio dostarczył śniadanie o 5.31, przez kolejny kwadrans samica karmiła.
41 Wyświetleń
41
Tata karmi, trafiłam chyba na końcówkę, bo młode już posnęły i odmawiają dalszej współpracy ;)
Edit: z zapisu wynika, że w godz. 6.00-6.10 karmiła samica, a po jej odlocie o 6.12 pojawił się z drugim daniem Velio, ale maluchy nie były już  głodne.
43 Wyświetlenia
43
Tak, o 6 karmiła mama a chwilę po niej przyleciał Velio dopychać maluchy 😅 Ale były już mocno najedzone
13:05  13:17 karmi
36 Wyświetleń
36
Velio przyleciał na pusto a dzieci głodne
31 Wyświetleń
31
Inspe
Poznań są 3 pisklęta 🪻🐥🍀🐥🍀🐥🌸, a grafika pokazuje tylko 2.
IzaEs
kiedyś nadrobią 😉
Inspe
Tak, ja wiem.  Ale moderator zajmuje się jeszcze innymi sprawami.
IzaEs
i z krzykiem poleciał
W Poznaniu drugie śniadanie 🥰
32 Wyświetlenia
32
w Poznaniu śniadanie
41 Wyświetleń
41
Więcej