Pokaż:Wszystko
Rafik G1 Werwa G2
64 Wyświetlenia
64
Jest I Werwa
65 Wyświetleń
65
Flara zmęczona leży i śpi częściowo w budce z głową na progu
59 Wyświetleń
59
Flara nie daje matce wylądować na podeście 😆 Werwa próbuje ale ciągle jest przeganiana. Chyba szykuje się jej pierwsza od dawna nocka poza budką 😆
59 Wyświetleń
59
Czas rozpoczęcia lotów w tym roku:
8MB – 40 dni
7MB, 9MB ,0MB– 41 dni

Kolejność rozpoczęcia lotów w tym roku:
8MB – 7MB – 0MB – 9MB
65 Wyświetleń
65
Dan21
Moja matematyka mówi, że 3 wyleciała w 41 dniu życia a Turbo w 40 😇
YUN000yun
Masz rację, dziękuję za sprostowanie. Oto właśnie skutki błędnego przypisania imion do dat urodzenia.
Diesel poleciał, Flara w gnieździe
64 Wyświetlenia
64
A te pustułki z G1 chociaż przeżyły?
64 Wyświetlenia
64
Dan21
Tak
Któreś wrociło, Flara?
67 Wyświetleń
67
Flara
Flara na G2 :)
69 Wyświetleń
69
Turbo śpi w gnieździe
67 Wyświetleń
67
To raczej był Diesel, on jest cały czas w budce
YUN000yun
O rany, 8MB już potrafi sam wrócić?
Diesel na kracie
80 Wyświetleń
80
No i poleciała
79 Wyświetleń
79
ma ktoś film z odlotu?
Nosiło ją dziś bardzo, czułam że najpóźniej jutro rano poleci :)
Dan21
I to dosłownie nosiło 😇
W Orlenie ciągle zdarzają się pustułki, które znoszą jajka – zarówno w dawnym G2, jak i w obecnym G1. Nawet mimo zagrożenia ze strony sokołów wędrownych, one i tak są uparte.
70 Wyświetleń
70
Rafik właśnie dostarczył przekąskę
63 Wyświetlenia
63
I kolejna ułówka od Rafika
Czy na G1 jest opuszczana krata w wejściu do gniazda?
59 Wyświetleń
59
Bo gdyby taka krata była, to można było ją opuścić tak, żeby pustułka weszła, ale sokół już nie. Pustułka już pewnie nie wróci... A skoro człowiek do tego dopuścił, to człowiek powinien zminimalizować ryzyko takich sytuacji. Dlaczego Orlen nie zawiesił gniazda dedykowanego pustułkom?
To nic nie da. Młode pustułki w pewnym momencie zaczęłyby wychodzić na kratę. I zostałyby wtedy zabite, więc tak czy siak skończyłoby się dla nich kiepsko. Lepiej żeby w ogóle się nie wykluły
Da (dałoby) lub nie da, tego nie wiemy. Ale wciąż pozostaje pytanie dlaczego Orlen (przecież ta sytuacja to nie nowość) nie zawiesił gniazda dedykowanego pustułkom?!
Jajka pustułek same, jak długo? I dołek po sokole obok nich......
Nela
Rafik był tam jakieś 2-3 godziny temu, niestety pustułki nie widziałam
Więcej